Gdy wszystko zawiedzie

FT-L2 to urządzenie korzystające z autorskiej technologii opartej na zaszyfrowanej łączności radiowej. Jego główną zaletą jest brak potrzeby wykorzystania sieci GSM do działania. W skłąd systemu wchodzą modułu poszukiwawczy wraz ze stacją naziemną i moduł mobilnyo. System cechuje się niezwykłą mobilnością dzięki wbudownym systemom zasilania bateryjnego. Moduł poszukiwawczy obsługuje dowolną liczbę modułów mobilnych.

W przeciwieństwie do innych systemów lokalizacyjnych nasze rozwiązanie jest aktywne radiowo tylko wtedy kiedy chce tego użytkownik.

 

 

Moduł poszukiwawczy

Zapewnia użytkownikowi kontrolę nad całym systemem, antena dookólna zapewnia łączność z modułami mobilnymi a odbiornik gps lokalizuje moduł na mapie. Stacja naziemna wraz z dedykowaną aplikacją pozwala na kontrolę dowolnej ilości modułów naziemnych i ich lokalizowanie, dostarcza też informacje o stopniu ich naładowania. W podstawowej wersji zawiera dokładną mapę całego kraju, jest możliwe wgranie mapy Europy lub całego Świata.

Zasięg lokalizowania LOS
do 50 km
Zasięg lokalizowania LOS
Zasięg lokalizowania NLOS
do 10 km
Zasięg lokalizowania NLOS
tryb pracy
impulsowy
tryb pracy
czas pracy
do 3 dni
czas pracy
Moduł mobilny

Mały i lekki, możliwy do zamontowania w praktycznie każdym pojeździe/obiekcie. Posiada autonomiczne zasilanie, niezależne od "nosiciela", wyposażony w wysokiej klasy odbiornik gps który zapewnia bardzo dobrą dokładność. Niewielka antena zapewnia łączność z modułem poszukiwawczym. Moduł mobilny pozostaje radiowo pasywny aż do momentu wysłania zapytania przez moduł poszukiwawczy, w przeciwieństwie do innych rozwiązań nie "sieje" w eterze co skutecznie utrudnia osobom niepożądanym odnalezienie "nosiciela"

czas pracy
do 7 dni
czas pracy
tryb pracy
pasywny nadajnik
tryb pracy
Moduł naziemny
Wymiary  135x56x81 mm
Masa 850 g
Czas pracy   
Zasilanie  Li - Ion, ładowanie zasilaczem 9 - 36 V
Zasięg LOS min. 50 km
Zasięg NLOS do 10 km (w zależnosci od terenu)
Moc wyjściowa max. 3 W
Częstotliwość 433 - 438 MHz
Szerokość pasma 25 kHz

 

Moduł mobilny
Wymiary 73x53x45 mm
Masa 65 g
Czas pracy  
Aktywność radiowa tylko pasywna
   
   

 

Zobacz także

Powrót do listy